SICAK GELİŞME: Binance OCO Özelliğini Kullanıma Sunduğunu Duyurdu

Dünyanın en popüler ve en yüksek hacimli kripto para borsalarından Binance, kullanıcılarının çift taraflı komut vermesine olanak elde eden OCO hususi durumunun artık borsanın web sürümünde kullanılabilir bulunduğunu duyurdu.

OCO özelliği Binance için ilk olarak geride bıraktığımız Haziran ayında gündeme gelmişti. Sonrasında 14 Ağustos’ta uzun soluklu bakıma giren borsa bu güncellemeyle beraber birçok iyileştirmenin yanı sıra kullananların API vesilesiyle iki değişik komut vermesine olanak tanıyacak OCO özelliği benzer biçimde yükseltmeler yapacağını duyurmuştu.

Borsa cephesinden meydana getirilen açıklayamaya nazaran OCO hususi durumunun önümüzdeki dönemlerde web ve mobil uygulamalar için de kullanılabilir olması umut ediliyor.

OCO Özelliği Nedir?

Binance kullanıcıları bu yeni bilhassa beraber deyim yerindeyse borsaya çift taraflı komut verebilecek. Öncesinde bir tek Binance kullanıcıları alım-satım emrilerinden aynı anda bir tek bir tane verebiliyordu. OCO hususi durumunun etkinleştirilmesiyle beraber kullanıcılar iki taraflı komut verebilecek. Bu emirlerden birinin tetiklenmesi durumunda ise öteki otomatikman dönem dışı duracak. Çift taraflı komut verme özelliği bununla birlikte stop-loss emirlerini de kapsıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.