Sıcak Gelişme: Gümbür Gümbür Geliyor, Coinbase Telegram’ın Kripto Parasını Destekleyecek

ABD merkezli popüler kripto para borsası ve depolama hizmeti sağlayıcısı Coinbase daha piyasaya çıkmadan Telegram’ın kripto para birimi Gram’ı için depolama desteği sağlayacağını deklare etti.

Coinbase cephesinden 10 Ekim’de meydana getirilen resmi açıklamada, firmanın kurumsal yatırımcılar için depolama hizmeti sağlayıcısı Coinbase Custody, Telegram Open Network’ün (TON) mahalli kripto parası Gram (GRM) için depolama hizmeti sunacak.

Fonlar sigortalı bir halde offline depolanacak

Telegram’ın kripto parası piyasaya sürülür sürülmez Coinbase Custody’de sigortalı ve güvenli bir halde depolanabilecek. Coinbase cephesinden meydana getirilen açıklamadan kısa bir kesit şu şekilde:

“Kripto paraların sayısı giderek arttıkça kurumsal yatırımcıların yeni varlıkları güvenli bir halde saklamak için yeni arayışlara giriyor.”

Gram ve TON bu ay geliyor

Uzun süredir merakla beklenen ve yatırımcıları piyasaya hemen hemen sürülmeden heyecanlandırmayı başaran TON ve Gram token, Telegram’ın 2 Ekim tarihindeki açıklamasına bakılırsa Ekim ayı sonunda piyasaya sürülecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.