Sıcak Gelişme: Popüler Borsa 6 Kripto Parayı Sessiz Sedasız Delist Ediyor

Kripto para borsaları son dönemde delist hamlelerine hızla devam ediyor. Bir devrin en popüler borsalarından Poloniex ise bu delist hamlelerinin öncülerinden. ABD merkezli popüler kripto para borsası Poloniex bugün yapmış olduğu açıklamayla bir devrin mühim kripto paralarından Pascal (PASC), Steem (STEEM), Navcoin (NAV), GameCredits ‘in (GAME) de aralarında bulunmuş olduğu 6 kripto parayı delist edeceğini duyurdu.

Poloniex cephesinden meydana getirilen açıklamada Pascal (PASC), Steem (STEEM), Navcoin (NAV), GameCredits (GAME), LBRY Credits (LBC) ve Clams‘in (CLAM) 15 Ekim 2019 itibariyle platformdan delist edileceği açıklandı.

Kullanıcılara 2 ay süre verilecek

15 Ekim’de bu kripto paralar Poloniex’te işleme kapatıldıktan sonrasında borsa müşterilerine içerdeki paralarını çekmeleri için 2 ay süre verilecek.Poloniex cephesinden kullanıcılara gönderilen e-posta şu şekilde:

Poloniex, senenin ilk aylarında şok edici bir karara imza atmış ve ABD’deki kullanıcıları için; Ardor (ARDR), Bytecoin (BCN), Decred (DCR), GameCredits (GAME), Gas (GAS), Lisk (LSK), Nxt (NXT), Omni Layer (OMNI) ve Augur (REP)  delist etme sonucu almıştı. Görünen o ki önümüzdeki dönemde de Poloniex delist hamleleriyle kullanıcılarını şaşırtmaya devam edecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.