Okex Güvenilir mi?

Merhabalar, bu yazımda sizlerle OKEx güvenilir mi? onu paylaşacağım. Gelin yakından bakıp OKEx borsasının güvenilir olup olmadığını değerlendirelim.

OKEx güvenilir mi?
Yazıyı okuduktan sonra OKEx güvenilir mi değil mi bu konu hakkında fikir sahibi olacaksınız. Herkesin merak ettiği “OKEx güvenilir mi?” sorusunun cevabını ve kendimce yaşadığım bazı sorunlardan size söz etmek istiyorum.

Öncelikle ilk borsaya girişim Binance TR ile olmuştu fakat Binance TR’de çoğu kripto paralar olmadığı için daha global bir borsa ararken OKEx ile karşılaştım.(Binance Global sonradan aklıma geldi tabi bilmiyordum orda her türlü kripto ile işlem yapıldığını)
OKEx ilk üyeliklere ödül veriyor v.s gibi yazılar okudum, hem global borsa hem de 10$ ödül veriyor çok güzel hemen kayıt olayım dedim. Doğrulamayı falan hepsini hallettim kripto para alım ekranında x TL harcayın 10$ bitcoin kazanın diyordu. Bahsedilen miktarın daha da üstünde alım yaptım fakat ödülü alamadım. Kredi kartımdan çekilen para tekrar iade oldu ama ben tekrar o riski göze almadım.

Binance ı keşfettim ve sorunsuz sıkıntısız işlemlerimi şu an oradan yapıyorum, komisyon indirimi konusunda da diğer borsalara göre daha avantajlı bana göre. En düşük komisyon oranına sahip ve bu gerçekten anlık işlem yapanlar için büyük bir fark yaratabiliyor. Kripto alıp 2-3 yıl bekleyecekseniz bile en güvenilir borsanın Binance olduğunu düşünüyorum. Ben günlük 10-15 hatta bazen 30 işlem açıyorum bu işlemlerden alınan komisyonları Binance minimum a indiriyor ve hesapladığımda büyük fark yaratıyor.
“OKEx güvenilir mi?” diye arama yapanlara BINANCE borsasını öneriyorum. Globalde ilk sırada olduğu için kuşkusuz uzun yıllar yatırımda yapabilirsiniz.

Dünya üzerinde hizmet veren çok sayıda kripto para ortamı bulunuyor. Bu ortamlardan birisi olarak okex hakkında kullanıcılar güvenli olup olmadığı sorularını soruyor. Dünya üzerinde bilinen bazı kripto para birimi borsaları güvenilir olmak konusunda sorun yaşamasa da Okex borsası hakkında güvenlik boyutunda öne çıkan sorunlar bulunuyor.

Bu sorunların temelinde insanların bu ortama tam olarak bilmemesi geliyor. Oysa Okex son yıllarda gelişmesi ile birlikte yüzlerce ülkede faaliyet gösteren bir sanal para borsası olarak güven sağlıyor. Bunun yanında işlem hacmi olarak dünyanın en sık kullanılan sanal para borsaları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bu kripto para borsasının alım satım aşamasında sunduğu yenilikler ve imkanlar da insanların beklentilerini karşılama noktasında ön plana çıkıyor.

Okex Hangi İmkânları Sunuyor?

Öncelikle Okex birçok farklı dilde sunduğu ara yüzü ile yerelleşmeyi iyi bir şekilde sağlamış bir ortam olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanında Okex aynı zamanda insanların 400 den fazla alım satım çifti üzerinden işlem yapabilmesini temin ediyor. Sadece alım satım değil aynı zamanda margin ya da spot işlemleri gibi işlemleri de yine Okex ile kolay bir şekilde yapabilmek mümkün.

Bu özelliklerinin yanında Okex ülkemizde insanların beklentilerini karşılamak adına Türkçe dil desteği sunan global bir firma. Foreks işlemlerini kripto paralar ile yapmak isteyenler tarafından gerek internet sitesi gerekse de mobil uygulaması insanların ihtiyaçlarını karşılayan bir nitelik sunuyor.

Okex İle Yatırım Danışmanlığı

Birçok yatırım ortamında bulunmayan bazı özellikler güvenilir bir kripto para borsası olan Okex ile sizlere sunuluyor. Yatırımcıların güvenli bir şekilde yatırım yapması açısından gerek eğitimler gerekse de haber kaynakları ile nitelikli bir yatırım ortamı sizlere sunuyor. İnsanların beklentilerini karşılayan çözümler için bu platformu kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda kripto paralar ile haberleri anında öğrenebilmek için alarm özelliğini kullanabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden aktif olarak kullanılabilen bu özellik sayesinde insanların güvenli olarak haberlerden yararlanması hızlı olarak sağlanabiliyor. Son zamanlarda bu üstün yönleri ile yatırımcıların dikkatini çeken bir ortam olarak karşımıza çıkıyor.

Okex ve Sosyal Yönü

Okex aynı zamanda yatırımcıların birbirlerinin fikirlerini görebilecekleri sosyal yönleri ile de dikkat çekiyor. Sosyal ortamda benzer yatırım araçlarını kullananların bir araya gelmesine imkân tanıyan alt yapısı ile birlikte Okex insanların yardımlaşmasına da imkân tanıyor.

Günümüzde bu nedenlerden dolayı yatırımcıların birbirinin fikirlerinden yararlanabilmesi daha kolay hale geliyor. Aynı zamanda bu ortamların insanların yatırım fikirleri açısından başarılı bir şekilde yönetilmesi ile birlikte birçok insan yatırımlarını bu şekilde ortaya koyabiliyor. Siz de yatırım tavsiyesi almak ya da yatırımlarınız konusunda fikirlerini başka insanlar ile paylaşmak için bu ortamı kullanabilirsiniz.

Okex Hangi Avantajları Sunuyor?

Başta ara yüz ve güvenlik olmak üzere bu ortam yatırımcılara birçok avantaj sunuyor. Özellikle son zamanlarda yatırımcıların dikkatini çeken bu ortam sayesinde insanların çok farklı para birimleri ile alışveriş yaparak değiş tokuş yapması da mümkündür. Yine Foreks benzeri işlemlerin yapılabilmesi açısından ara yüz kullanımı konusunda sizlere hizmetler sunuyor.

Siz de beklentileri karşılayan bu internet sitesinden ve ara yüzünden kolay bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Ülkemizde bu aşamada dikkat çeken bir internet sitesi olan ve aynı zamanda global bir ara yüze sahip olan firma ile yatırımlarınızı kolay bir şekilde kripto paralara yönlendirmek mümkündür. İster Türk lirası kaynaklarınız ile ister ise de kredi kartı seçenekleri ile bu işlemler sağlanabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir