Sıcak Gelişme: Sun, Bugünkü Büyük Duyuruda Tron-Apple İşbirliğini Açıklayabilir

Twitter’da dönen yeni bir söylentiye bakılırsa bu akşam WWDC 2019’da Apple-Tron ortaklık açıklanabilir. 

Tron’un kurucusu Justin Sun haftalar ilkin 26 Mayıs’ta Tron ve Bittorrent Token ile ilgili garip gelişmelerin yaşandığını ve 1 Haziran’da bu gelişmelerle ilgili izahat yapacağını bildirmişti. Sun o dönemde bu şaşırtıcı gelişmenin gerçekleşme ihtimalinin ise %70 bulunduğunu belirtmişti. 

Bu açıklamaların arkasından hem Tron’da hem de BTT’de oldukça ciddi yükselişler yaşanmıştı. Öyleki ki BTT Sun’u-ın bu açıklamaları sebebiyle tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. 

1 Haziran ulaştığında duyurusunu yapmak yerine 3 Haziran’a ertelemeyi yeğleyen Sun şunları kaydetmişti:

Başardım! Blockchain topluluğu için oldukça güzel bir gelişme. Büyük duyuruyu 3 Haziran’da yapacağım. Beklemede kalınca!

Nihayet o gün geldi çattı. Yatırımcılar, bilhassa de Sun’ın geliştirdiği TRX ve BTT’ye yatırım meydana getiren yatırımcılar dört gözle duyuruyu bekliyor. 

Justin Sun’ın büyük duyurusu ile Apple’ın en prestijli konferanslarından WWDC 2019’un aynı tarihe denk gelmesi yatırımcıları heyecanlandırdı. Zira kripto para topluluğunun deli evladı Justin Sun’ın böylesine deli bir  işbirliğini duyurma ihtimali de var. 

Sizce Justin Sun’ın bugünkü duyurusu ne hakkında olacak. Bizlere görüşlerinizi yorumlar vesilesiyle bildirebilirsiniz. Ek olarak son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.