Son Dakika: 10 Temmuz’daki ICO Öncesi Telegram’ın Gram’ının Satış Fiyatı Belli Oldu

Bloomberg tarafınca 3 Temmuz’da gösterilen bir raporda Telegram’ın daha piyasaya sürülmeden gündemi meşgul etmeye süregelen kripto para biriminin ICO satış fiyatı açıklandı. Cenup Kore’nin en büyük Gram token sahibi Gram Asia ile Liquid borsası ortaklığında 10 Temmuz’da düzenlenecek ICO’da bir Gram token 4 dolardan satışa sunulacak.

Borsanın Mahalli Token’ını Kullananlar Gram Token’ı İndirimli Satın Alabilecek

Liquid’in kullanıcılarına gönderilmiş olduğu bir e-postaya işaret eden Bloomberg, borsanın mahalli token’ı QASH ile  ICO’ya katılan kullanıcların Gram token başına 0,50 ABD doları indirim alacağını bildirdi.

Tavsiye edilen satış fiyatı, Mart 2018’de Gram’ın ikinci ICO’sundaki 1.33 dolarlık orijinal satış fiyatının ile üç katı seviyesinde. Geçtiğimiz senenin Mart ayındaki ICO’da gene Liquid borsası ortaklığında düzenlenmişti ve Telegram bu token satışından 850 milyon dolar toplamıştı.

Gram, açık kaynak kodlu, şifreli mesajlaşma uygulaması Telegram’ın geliştirdiği dağıtık bir ağ projesi olan Telegram Open Network’ün (TON) hemen hemen piyasaya sürülmemiş mahalli token’ı. 200 milyondan fazla insan tarafınca kullanılan Telegram, Gram token’ı 2019 yılının üçüncü çeyreğinde piyasaya sürmeyi planlıyor.

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.