SON DAKİKA: Binance Bu 5 Kripto Para Çiftini Delist Etme Kararı Aldı

Önder kripto para borsası Binance, delist hamlelerine 2020’ye sayılı günler kala devam ediyor. Binance cephesinden fazlaca kısa bir süre ilkin meydana getirilen açıklamada 5 kripto para çiftinin likiditeyi ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek amacıyla sıralama dışı bırakılacağı doğrulandı.

Binance’in açıklamış olduğu bu 5 kripto para çifti yarın Türkiye saati ile 11:00’da popüler kripto para alım satım platformundan çıkartılacak. Binance’in yapmış olduğu açıklamadan bir kesit şu şekilde:

Geniş ürün yelpazemiz içinde likidite ve kullanıcı ticareti deneyimini iyileştirmek için Binance, aşağıdaki alım satım işlemlerini kaldıracak ve durduracaktır:

USDS / TUSD, USDS / PAX, SYS / BNB, QLC / BNB, VB / TUSD.

Lütfen, kullananların yukarıdaki varlıkları Binance’te bulunan öteki işlem çiftlerinde işlem yapabileceğini ihmal etmeyin.

Meydana getirilen açıklamada kullananların öteki işlem çiftleriyle yukarıdaki kripto paralarla alım satım işlemlerine devam edebileceği kaydedildi. Binance daha ilkin Eylül ayında 30, Kasım ayında 5 ve bu ayın başlarında da gene 5 kripto parayı delist etme sonucu almıştı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.