SON DAKİKA: Binance Yeni Hizmetini Duyurdu

Önde gelen kripto para borsalarından Binance, piyasanın her mevsiminde yeniliklerine devam ediyor. Yatırımcılar için işler iyi de gitse fena de gitse topluluğa yarar sağlamak amacıyla devamlı kendini geliştiren Binance bugün erken saatlerde P2P işlemlerini desteklemeye başladığını duyurdu.

İlk aşamada Çin’in itibari para birimine hususi olan yeni geliştirilen P2P hizmeti, Binance kullanıcılarının Çin Yuan’ına karşı BTC, ETH ve USDT değiş tokuşu yapmalarını sağlayacak.

Resmi bir duyuruda, Binance, P2P işlemleri ilk etapta Binance’e minimum bir aydır kayıtlı hesabı bulunan Android kullanıcılarına (Sürüm: 1.12.1) sağlanacağı açıklandı. Bundan dolayı Binance, müşterilerini yeni işlevlerini etkinleştirmek için mobil cihazlarını en yeni Binance mobil uygulamasıyla güncellemeye çağırdı.

Binance, resmi duyurusunda şu an için bir tek Android kullanıcıları için gösterilen P2P işlemlerinin uzun solukta iOS ve web arayüzlerinde kullanılacağının yemin etti.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.