Son Dakika: Samsung Galaxy S10’un Sadece Ethereum’u Desteklediği Ortaya Çıktı

Samsung, kısa bir süre ilkin Unpacked etkinliğinde Galaxy S10 serisini dünyaya tanıtmıştı. Lansman, kripto para cüzdanı destekli Galaxy S10’un tanıtılmasından dolayı kripto para yatırımcılarının ilgisini çekmişti.

Lansmanın üstünden birkaç hafta geçmesinin arkasından Bitcoin, Ethereum ve hatta ERC-20 jetonlarını destekleyen tam teşekküllü bir kripto cüzdanıyla geleceği iddia edilen Samsung uygulaması hakkında toplumsal medyada bir oldukça detay paylaşıldı.

Jorozu adlı bir YouTuber, Galaxy S10’u inceledi ve telefonun yalnız Ethereum’u desteklediğini deklare etti. Önde gelen kripto para birimi Bitcoin bile S10’da desteklenmiyor.

Samsung Galaxy S10 kripto cüzdanı lansman esnasında Bitcoin’i dışlamış benzer biçimde görünüyor. Şimdilik yalnız Ethereum benzer biçimde görünüyor!

Kutu açılışı videosunu seyretmek için yukarıdaki tweet’e tıklayın. Videoda, Jorozu’nun telefonu kutusundan çıkardığını sadece esas olarak Blockchain anahtar deposu (cüzdanı) özelliğine odaklandığını görmüş olacaksınız.

Telefonun Kore sürümü bulunduğunu iddia edebilirsiniz, sadece bu Galaxy S10’un niçin yalnız Ethereum’u desteklediğini izahat mevzusunda yetersiz.

Anahtar deposu uygulamasını açtığınızda, desteklenen tek kripto para biriminin Ethereum olmasına karşın cüzdanda Bitcoin görseli ile karşılaşacaksınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.