”Soros Bitcoin Piyasasını Eline Geçirebilir”

Keiser Report’un sunucusu büyük yatırımcı Max Keiser, geçtiğimiz dönemde yapmış olduğu açıklamalarında çoğunlukla Bitcoin’de 100.000 dolar seviyesinin görülebilecek bulunduğunu belirtmiş ve bu seviyenin olanaksız olmadığını, bir süre sonrasında bu seviyeye ulaşılacak bulunduğunu iddia etmişti. Bugün ise yeni açıklamalar meydana getiren Keiser Report’un sunucusu büyük yatırımcı Max Keiser, kendisinin meşhur milyarder Macaristan asıllı ABD’de yaşayan Georg Soros’un Bitcoin piyasasına girecek olduğu iddiaları ile ilgili olarak konuştu.

Keiser, kendisinin Bitcoin mevzusunda Soros’un piyasayı ele geçirebilecek olduğu düşüncesinde bulunduğunu belirterek, bunun olanaksız olmadığını, Soros’un istediği an Bitcoin piyasasını ele geçirebilecek bir güce haiz bulunduğunu doğruladı.

Kripto Para Piyasasını Ele Geçirirse Ne Olacak?

Georg Soros eğer ki kripto para piyasasını ele geçirir ise yönetimin aslolan kendisinde olacak olmasından dolayı dengeler daha çok yüksek yönlü olarak artış yaşayabilir. Bir öteki taraftan ise Soros‘un ele geçirecek olduğu piyasanın bir an içinde çökebilecek olduğu, anlık düşüş ve yükselişlerin bu süreçten sonrasında daha çok olabilecek olduğu yönünde olan düşünceler. Zira Soros milyarlarca dolarlık servete haiz bir isim olarak tanınıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.