Stellar Lumens Bu Gelişme Sonrası Yükselişe Geçti

ABD’nin ve dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Coinbase, New York’taki kullanıcıları için Stellar Lumens (XLM) alım satım işlemlerinin başladığını duyurdu.

25 Eylül’de Coinbase’in Twitter hesabından yapmış olduğu açıklamanın arkasından Stellar Lumens de yükselişe geçti. Coinbase cephesinden meydana getirilen izahat şu şekilde:

“Stellar Lumens (XLM) artık New York’ta yaşayan Coinbase kullanıcıları için kullanılabilir. New Yorklular artık XLM satın almak, satmak, dönüştürmek, göndermek, almak yada depolamak için iOS ve Android uygulamalarımızı kullanabilirler.”

Duyurunun arkasından Stellar Lumens (XLM) %10’un üstünde yükseliş yaşayarak 0,06 dolar seviyesinin üstüne yükselmeyi başardı.

New York Eyaleti ve Kripto Para Düzenlemeleri

2015 yılıyla beraber kripto para mevzuatı için BitLicense uygulamasını başlattı. BitLincese ihtiva ettiği sıkı düzenlemeler ve gereklilikler sebebiyle birçok kripto para girişiminin eyaleti terketmesine yol açtı.

Coinbase ek olarak geride bıraktığımız hafta duyurduğumuz suretiyle Telegram’ın kripto parası Gram’ı ve 16 değişik kripto parayı listelemeyi planlıyor. Meydana getirilen duyuruda listelenen varlıkların her bölgede eş zamanlı olarak desteklenmeyeceği de belirtiliyordu.

Bu tarz şeyleri da okuyabilirsiniz:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.