Stellar’dan Bir Airdrop Daha: 121 Milyon Dolarlık XLM Dağıtacak!

Stellar Geliştirme Vakfı, geçtiğimiz aylarda Blockchain.com ve Coinbase vasıtasıyla 100 milyonlarca dolarlık XLM dağıtımı gerçekleştirmişti. Bu airdropların XLM’in fiyatını negatif etkilediği düşünülse de Stellar Geliştirme Vakfı airdrop programlarına kararlılıkla devam edecek benzer biçimde görünüyor.

121 Milyon Dolar Değerinde 2 Milyar XLM Dağıtılacak

Stellar Geliştirme Vakfı cephesinden dün meydana getirilen açıklamaya gore yeni bir airdrop programı kapsamında, 2 milyar Stellar (XLM) Whatsapp ve Telegram’ın alternatifi olduğu iddia edilen mesajlaşma uygulaması Keybase kullanıcılarına dağıtılacak. 2 milyar XLM’in şu anki ortalama kıymeti ise 121 milyon dolar seviyesinde.

Dün başlatılan airdrop kampanyasıyla beraber ortalama 6,1 milyon dolarlık 100 milyon XLM çoktan Keybase kullanıcılarına gönderildi. 300 bin kullanıcının her biri bu ay 20,16 dolarlık XLM’in sahibi oldu. XLM’lerin geri kalanının dağıtımı ise Ekim ayında başlayarak 20 ay süresince devam edecek.

Meydana getirilen duyuruda her bir Keybase kullanıcısının toplamda maksimum 500 dolarlık XLM token alacağı bildirildi. Kullananların XLM airdrop’una katılım sağlayabilmeleri için ise dorğulanmış hesap sahibi olmaları gerekiyor.

Bu tarz şeyleri da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.