Temmuz Ayında Yatırımcıların Radarında Olması Gereken 2 Kripto Para

Haziran ayı kripto para birimleri için nispeten iyi geçti. Kripto paraların geneli Bitcoin’deki yükselişe birlikte rol aldı. Sadece Bitcoin’in 13.800 dolarla senenin en yüksek seviyesini kaydetmesinin peşinden kripto para piyasasında işler birazcık değişti.

Bitcoin’in çoğu zaman kripto para birimi piyasasının geri kalanının performansını ciddi şekilde etkileme potansiyeline haiz bulunduğunu ihmal etmeyin. O şekilde ki Bitcoin’de senenin en yüksek seviyesinde gelen %30’luk fiyat düzeltmesiyle altcoin’ler deyim yerindeyse çakıldı. Bu yazımızda Temmuz ayı içinde Bitcoin’in haricinde yakından takip etmeniz ihtiyaç duyulan 2 kripto para birimini sizlerle çözümleme edeceğiz.

Litecoin (LTC)

Litecoin, şu anda dördüncü sırada ve 7.6 milyar dolarlık basında piyasa kıymeti ile sıralanıyor. Ağustos ayındaki blok ödülü yarılanmasına 33 gün kalması sebebiyle Litecoin, Temmuz ayında yakından takip edilmesi ihtiyaç duyulan kripto paralar listemizde ilk sırada yer ediniyor.

Haziran ayında, 142 dolara ulaşmayı başaran Litecoin mükemmel bir ayı geride bıraktı. 30 günden daha azca devam eden mühim bir etkinlikle Litecoin, dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan coşku verici bir proje haline geldi.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin, 2017 yılındaki efsanevi boğa sezonundan bu yana performansıyla yatırımcıların gözdesi konumunda bulunuyor. Dünyanın en popüler kripto para borsalarından Binance’in mahalli para birimi olan Binance Coin, 2019 yılının başından bu yana ortalama %400 oranında kıymet kazanmayı başardı. Gerek Binance Launchpad’deki token satışları açısından gerekse de Binance DEX ve Binance Chain geliştirmeleri açısından BNB, önümüzdeki dönemde yatırımcıların takip etmesi ihtiyaç duyulan kripto paralar içinde yer ediniyor.

Bu gelişmeler, BNB’nin Temmuz ayında daha da kıymet kazanacağı anlamına gelebilir. Haberimizin hazırlandığı sırada BNB, 4,6 milyar dolarlık bir piyasa kıymeti ile 33,04 dolardan işlem görüyordu. Binance Coin, Coinmarketcap’te 7. sırada yer ediniyor.

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.