Thomas Lee’den Bitcoin açıklaması

Thomas Lee, Bitcoin’in bu yıl sonuna kadar artmaya ve düşüşler yaşamaya devam etmesini tahmin ettiğini, yıl sonu beklentisinin ise hala 25.000 dolar olarak geçerli bulunduğunu deklare etti. Bitcoin fiyatı mevzusunda yapmış olduğu açıklamada tüm negatif süreç ve açıklamalara karşın kendisinin 25.000 dolar beklentisinde güvenli ve ısrar eden bulunduğunu belirten Lee, 25.000 doların yıl sonunda gerçek olabilecek bulunduğunu deklare etti.

Bitcoin’e dair FORBES dergisinin dün yapmış olduğu ”en fazla olup olabilecek olduğu 9.500 dolar” açıklamasının tam tersi ve 2.6 kat daha çok yüksek bir meblağ beklentisinde bulunduğunu söyleyen Lee’nin bu açıklamaları kısa sürede kripto para dünyasının en fazla konuşulan açıklamalarından bir tanesi oldu.

Thomas iddiasını sürdürdü

Thomas Lee, iddiasını sürdürmek mevzusunda kati kesin bulunduğunu ve geri adım atmayı düşünmediğini tek tek gösterirken, birçok yatırımcı ise 25.000 dolar fiyat bandının gerçek olmasına sıcak bakmadığını belirtiyor. Bazı yatırımcıların yıl sonuna dair fiyat beklentilerinin 10.000 dolar ila 15.500 dolar içinde olması da yıl sonunda zamanı rekorun yine kırılması için birazcık daha süre bulunduğunu ve bir ihtimal gelecek yıl sonunda üstün dereceli kırılabilecek bulunduğunu gösteriyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.