Tim Draper: 5 Yıl İçerisinde Tüm Herkes Kripto Paraları Kullanacak

Silikon Vadisi’nin meşhur adı Tim Draper, Bitcoin ile ilgili mühim iddialar ortaya attı. Tüm dünyanın 5 yıl içinde kripto paralara daha çok ilgi duyacak olduklarını ve daha çok ilginin yanında kripto paraların fazlaca daha çok kullanılacak bulunduğunu deklare etti. Draper, ABD’de 5 yıl içinde ABD Doları ile ödeme yapmak istenildiğinde kasiyerler tarafınca  ”Bu nedir, kuruşları mı sayıyorsun? Bana deniz kabuklarımı ver’ diyerek gülecek” ifadelerini kullandı. ABD başta olmak suretiyle kripto paraların yaygın olarak kullanılacak bulunduğunu, ve kripto paralara yatırım yapılması icap ettiğini deklare etti.

Silikon Vadisi’nin meşhur adı Tim Draper, açıklamalarında kendisinin elinde 30.000 BTC bulunduğunu açıklayarak milyoner bir iş adamı bulunduğunu kanıtlarken, bu yönde almış olduğu kripto paraların kıymet kazanması devamlı olarak servetinin artmasını sağlıyor.

”Çoğumuz Kullanacağız”

Draper, ”bence gelecekte çoğumuz kripto paraları kullanacağız ve bu ortak kullandığımız şeylerden yalnız bir tanesi olacak” dedi. Açıklamalarında kripto paraları devamlı desteklemesi dikkat çeken Draper, kendisinin güncel olarak ne kadarlık serveti bulunduğunu ise açıklamaktan kaçınarak, serveti hakkında informasyon vermedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.