Tim Draper: Bitcoin 2022’de 250.000 Dolar Olacak!

Meşhur bir Bitcoin yatırımcısı ve yorumcusu olan Tim Draper, bugün yeni açıklamalar ile gündeme bomba şeklinde düştü. Bitcoin’in bugün aniden yükselmesi sonucunda 8.000 dolar seviyesine varması ile yatırımcıların heyecanı bir taraftan, düzgüsel kullananların heyecanı bir taraftan kripto para piyasaları takip edilirken, şimdilerde görünen o ki dev yatırımcılar kısa vadede ve uzun solukta yakın dönemde yatırımlarını yükseliş sonrası fazlaca daha çok arttıracak.

Tim Draper’e bakılırsa bu senenin sonunda Bitcoin ne kadar olacak tam net bir açıklaması yok sadece 2022 senesinde 250.000 dolar seviyesine kadar yükselecek bulunduğunu ve bu seviyenin 2022 senesinde birçok yatırımcıyı varlıklı edecek bulunduğunu müjdeledi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir!

Tim Draper, ”İster emin olun ister inanmayın fakat benim tahminlerime bakılırsa 2022 yılı itibariyle Bitcoin’in kıymeti 250 bin civarına çıkacak. Deli olduğunuz düşünecekler fakat bu şimdiden gerçekleşmeye başladı. Efsanevi olacak!” ifadelerini kullandı. Bazı yatırımcılar ise geleceğe yatırım meydana getirecek olan yatırımcıların bu tür iddialara dayalı açıklamalara bakarak yatırım yapmamalarını, kendi güvendikleri şekilde yatırım yapmalarının daha uygun olacağını deklare etti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.