Tom Lee: Bitcoin 25.000 Dolar Olacak

Tom Lee, Bitcoin ile ilgili yeni iddialar ortaya attı. Bugün ortaya atılan iddialar aslına bakarsak yeni demek doğru değil. Daha ilkin Bitcoin’in 25.000 dolar olacak bulunduğunu açıklayan Tom Lee, bugün aynı iddiasının hala geçerli bulunduğunu belirterek bununla ilgili net bir tarih ise olmadığını savundu. Günden güne Bitcoin fiyatlarında yaşanmış olan gerileme, genel olarak Bitcoin fiyatlarının bir yükselmesi, bir düşmesi soncunda oluşan ciddi eleştiri durum piyasa hacminin dahi düşmesine yol açan etkenlerden birisi olarak gösteriliyor.

Tom Lee ise kripto paralar ile ilgili olarak kurumsal yatırımcıların bu alanda fazlası ile tesir gösterdiklerine değinerek, kurumsal yatırımcıların daha çok etkili olmasının sonucunda bu alanda daha iyi seviyelere çıkılabilecek bulunduğunu, bu yıl içinde Bitcoin fiyatlarının da geçtiğimiz yıl sonunda olan 20.000 dolar seviyesine oranla 25.000 dolar seviyesine kadar çıkacak bulunduğunu iddia etti.

Tom Lee Fazlaca İddialı

Tom Lee hakkında tepkiler durmazken kullanıcılar Tom Lee’nin ”gelecek 7 gün içinde oldukça büyük sıçrama olacak” iddiasını kati olarak söylemesine karşın hiçbir şekilde yükseliş olmaması, aksine düşüş yaşanması sonucunda sert eleştirilere maruz bırakılmış ve kullanıcılar kendilerinin adeta kandırıldığını belirterek bu ve benzeri açıklamalara bundan sonrasında inanmayacak olduklarını ifade etmişlerdi.

  • Tom Lee ve öteki hiçbir analist tarafınca meydana getirilen açıklamalara inanmamak, direkt olarak kendi yatırımlarınızı yapmak yada kendiniz karar vererek istediğiniz şekilde hareket etmek fazlası ile ehemmiyet taşımakta.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.