Tom Lee’den 2018 Sonu Tahmini

Meşhur yatırımcı ve analist uzmanı olan Tom Lee, son dönemde açıklamalarında daima belirttiğinden ayrımsız olarak Bitcoin’in devamlı olarak yükselecek bulunduğunu öngörüyor. Türkiye’de ve dünyada ilgi üstüne ilgi görmeye süregelen kripto paralar içinde ilk sırada bulunan Bitcoin hakkında eğer ki Tom Lee tarafınca ortaya atılan iddialar doğru çıkarsa Bitcoin bu senenin sonunda yeniden 25.000 dolar seviyesine ulaşacak.

Bu düzey ile ilgili olarak Tom Lee‘nin açıklamasına nazaran yatırımcıların son dönemde gördükleri suretiyle devamlı yeşil ışık yakan bir kripto para dünyasında bayağı fazla ilgi göstermeleri ve yeşil ışığın yanması ile beraber seviyenin üst yönlü olarak hareket edecek bulunduğunu iddia ediyor.

Tahminler Değişik Değişik

Tom Lee ve öteki uzmanlar tarafınca meydana getirilen açıklamalar, ortaya atılan tahminler devamlı olarak değişik değişik olmasından dolayı yatırımcıların aklında ise sual işaretlerini bununla beraber getiriyor. Kripto paralar ile ilgili olarak başta ABD’li yatırımcılar ve analistlerin açıklamaları dikkat çekerken, derhal arkasından ise Asyalı yatırımcıların açıklamaları dikkat çekiyor. Zira Asya ülkeleri ve ABD kripto paranın döndürüldüğü bölgeler olarak tanımlanıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.