Tron Yatırımcısını Şaşırtmaya Devam Ediyor!

Forbes’ın Çin’deki “30 yaş altı 30” listesine giren Justin Sun’ın kurduğu TRON yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor.

BitTorrent’in CEO’su, Peiwo’nun kurucusu ve Ripple’ın eski baş temsilcisi olan Justin Sun tarafınca kurulan TRON yatırımcılarını şaşırtıyor. En büyük 9. büyük kripto para birimi Tron son zamanlarda en fazlaca gelişme kaydeden ve adı en fazlaca duyulan kripto para birimlerinden birisi. Sun önderliğinde sağlam adımlarla ilerlemeye devam eden Tron için bu senenin en büyük gelişmesi ise BitTorent token’in (BBT) geliştirileceğinin açıklaması oldu. 

Tron fiyatlarının artmasına mühim bir katkı elde eden BTT haberlerinin Tron yatırımcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Tron kurucusu ve CEO’su Justin Sun, BTT’nin TRX sahiplerine airdrop’la dağıtılacağını ve her iki topluluğun da kuvvetli bağlara haiz bulunduğunu ve bu bağların kuvvetleneceğini deklare etti. Sun’ın bu açıklamasının arkasından birçok kripto para borsası airdrop’a destek vereceğini deklare etti. 

Tron’un ağındaki merkezsiz uygulamalar bakımından büyük gelişim göstermesinin arkasından Sun, Twitter hesabı üstünden şu açıklamada bulunmuş oldu;

Tron an itibariyle DappRadar’a nazaran 100’ün üstünde, dappreview’e nazaran 133 merkezsiz uygulamaya haiz. Her gün 2-3 merkezsiz uygulama başlatılıyor ve niTROn2019 ve TRON accerelator programı yardımıyla fazlaca yakında 200’ü geçeceğiz!

Tron Yükselmeye Devam Ediyor!

2019 yılına da süratli bir başlangıç meydana getiren Tron, yapmış olduğu son yükselişle beraber en büyük 10. kripto parası 9. Sıraya terfi etti. Bakalım Tron’da ki bu yükseliş yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam edecek mi?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.