Ünlü CEO’dan Bitcoin’in Geleceği Hakkında Açıklama

Mt. Gox’un eski CEO’su Mark Karpeles, Bitcoin’in geleceği ile ilgili olarak son dönemde gelişmeye devam eden bir kripto para birimi olmasından dolayı problemler yaşayabilecek bulunduğunu deklare etti. Birçok yatırımcı kripto paraların gelecekte oldukca daha çok kullanılır hale gelecek bulunduğunu anlatmaya devam ederken Mt. Gox’un eski CEO’su Mark Karpeles tarafınca da tam tersi ifadeler kullanılması tepki çekti.

Kripto paraların gelişmeye devam ettiğinden bahseden ve bununla ilgili olarak tam olarak kripto paraların teknoloji benzer biçimde kalıcı olamayabilecek olduğu uyarısında bulunarak sözlerine devam eden Mt. Gox’un eski CEO’su Mark Karpeles, bu mevzuda kendisine güvenilmesi icap ettiğini tavsiye etti.

İlgisini Yitirmiş

Mt. Gox’un eski CEO’su Mark Karpeles, kendisinin kripto paralara ilgi duymadığını ve bundan sonrasında kendisinin pek fazla kripto para piyasasında olup olmamasının öneminin olmadığını açıkladı. Türkiye’de yatırımcıların Bitcoin’e olan ilgisi artarken, son olarak meşhur milyarder ve spekülatör Georg Soros’un BİTCOİN piyasasına girecek olduğu iddiaları yatırımcıları daha çok kripto para borsalarına çekmeyi başarıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.