Ünlü Yatırım Yöneticisi Açıkladı: Bu İki Şey Gerçekleşmezse Altcoin Sezonu Hayal

Kripto para yatırımcıları uzun süredir kuvvetli bir boğa sezonunun hayalini kuruyor. Bilhassa Bitcoin’in bu senenin başından bu yana sergilediği başarıya ulaşmış performansa karşılık altcoin’lerin senenin en düşük seviyelerinde hareket etmesi yatırımcıları hayal kırıklığına uğrattı. Peki kripto para piyasasında altcoin’ler ne vakit yeşillenecek?

Altcoin Rallisinin Başlaması İçin…

 

Bununla beraber Blockroots adlı firmanın de kurucu ortağı konumunda bulunan Cantering Clark’a gore altcoin’lerdeki boğa sezonunu tetikleyen gene Bitcoin’le yeni tanışan yatırımcılar olacak.

Clark’a gore 2017 yılındaki boğa sezonunda Bitcoin’in fiyatının aşırı yüksek bulunduğunu gören yatırımcılar alternatif kripto para arayışına girmişti. Clark Bitcoin’e ilişkin değerlendirmelerde de bulunmuş oldu:

Bitcoin halihazırda tüm zamanların en yüksek seviyesini kırmayı başaramadı. Bu yüzden yeni bir altcoin sezonunun Bitcoin’de tüm zamanların en yüksek seviyesi görülmeden başlaması mümkün görünmüyor. Bitcoin’in piyasa hakimiyeti %40’a gerilediğinde büyük olasılıkla yeni bir altcoin sezonu başlamış olacak. Sadece bu şu anda mümkün değil.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.