Verge’nin Ortağı Ortaya Çıktı

Dün basında paylaşılan haberlerde ve bizimde sitemiz üstünde paylaştığımız haberde Verge’nin gizemli bir halde hiçbir platform üstünden açıklanmayan ortağının bugün açıklanacak olduğu haberleri ardı ardına yayınlanmıştı. Verge’nin gizemli ortağı ile ilgili olarak meydana getirilen açıklamalar ve ortaya atılan iddialar sonrasında bugün meydana getirilen resmi açıklamada ortağın dünyanın en fazla ziyaret edilen cinsel içerikler ile dolu sitelerden birisi olan PornHub olduğu açıklandı.

Verge’nin ortağının PornHub olması ile beraber cinsel içerikli yayınları ile dikkat çeken ve Türkiye’den de milyonlarca insanoğlunun her gün ziyaret etmiş olduğu siteden izahat yapılmış oldu.

Ödemeleri Verge İle Kabul Edecekler

Bundan sonrasında ödemelerin Verge ile kabul edilebilecek bulunduğunu belirten PornHub, bu mevzuda kullananların premium videolara daha rahat erişebilecek oldukları ve gizlilik ve itimat içinde videoları satın alabilecek olduklarını deklare etti. Kripto paralar ile ilgili olarak son dönemde yaşananların aksine Verge’nin gizemli ortağının gene kripto para piyasasına ilgi gösteren bir şirket olacak olduğu tahmin ediliyordu. Tahminlerin tam tersinin çıkması ile beraber New York ve Silikon Vadisi‘nin pilot bölge olarak seçildiği açıklandı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.