Vitalik Buterin Ne Kadar Kazanıyor?

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin ile ilgili olarak sık sorulan sorulardan bir tanesi elinde bulunan Ethereum’lardan ne kadar aylık kazanç sağlamış olduğu sorusu olmakta. Kripto paralar ile ilgili olarak devamlı yapmış olduğu açıklamalarında dikkat çeken ifadeler kullanan Buterin, başta Bitcoin olmak suretiyle birçok kripto parayı bugüne dek sert bir dil ile eleştirmiş ve kripto paraların dünyanın geleceğine yön verecek bulunduğunu belirtmiş durumda.

Ethereum hakkında ise yapmış olduğu açıklamalarında Ethereum’un gelecekte oldukca daha iyi olacak bulunduğunu iddia eden Buterin’in bugünlerde ise elinde bulunan Ethereum miktarı üst düzeyde ehemmiyet kazanmış durumda. Kripto paraların yeniden yükselmeye başladığı bugünlerde Buterin’in elinde ne kadarlık bir kripto para olduğu merak mevzusu.

Yatırımlarını Devamlı Geliştiriyor

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin hakkında iddia edilen bilgiler eğer doğruysa elinde bulunan kripto paraları devamlı olarak arttıran ve daha çok güç ve kar sahibi olmak isteyen 24 yaşındaki genç girişimcinin bu alanda gelecek senelerde oldukca daha çok etkin olması umut ediliyor. Zira Buterin kendisinin birçok planı bulunduğunu ve kripto paralara derinden fazlası ile ilgi duyduğunu belirtiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.