Vitalik Buterin’den Bitcoin SV Açıklaması

Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin kısa süre ilkin röportaj için YouTube kanalı “Hardcore Crypto” ya katıldı. Gray Jabes YouTube kanalına konuk olan Vitalik Buterin’e Bitcoin SV hakkında düşüncelerini sordu. Vitalik Buterin Jabes’in sorusuna cevap olarak Bitcoin SV’yi “tam bir aldatmaca” olarak nitelendirdi. Buna ek olarak Binance’in  Bitcoin SV’yi kaldırılmasındaki hızlılığı sorguladı.

Röportajın büyük bir kısmında  merkeziyetçi olmayan borsalara olan öfkesinden ve merkeziyetçi olmayan borsaların geleceği için haiz olduğu vizyondan bahsediyor. Buterin, bir değişimin haiz olabileceği çeşitli merkeziyetsizlik düzeylerini ortaya koymaktadır.

Buterin’in Bitcoin SV hakkında düşünceleri hakkında herhangi bir kuşku kalmaması için, Hardcore Crypto’ya şu açıklamaları yapmış oldu:

“Açıkçası Bitcoin SV tam bir aldatmaca, fakat Binance’in yapmış olduğu delist ilginçti. Bunun Lehine argümanlar var, fakat sonrasında bunun oldukça fazla güç kullanan merkezi bir değişiklik olduğuna dair bir argüman da var.”

Açıkçası Buterin, Binance’in yaptıklarından oldukça memnun değil ve Bitcoin SV’yi tamamen göz ardı ediyor şeklinde görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.