“Wall Street’in Bitcoin’e Olan İlgisi Artabilir”

JP Morgan’ın Global pazar stratejisti Nikolaos Panigirtzoglou tarafınca hazırlanan rapora gore Wall Street, Bitcoin hakkında tekrardan pozitif şeyler düşünmeye başladı. CNBC’ye gore Nikolaos Panigirtzoglou tarafınca hazırlanan Bitcoin raporu şu şekilde:

Kripto paraların şu anda stabil şekilde seyretmesi kurumsal yatırımcıların piyasaya giriş yapabilmesi açısından oldukca mühim. Kripto para piyasası oldukca yeni bir piyasaydı. Tıpkı bir balon şeklinde şişti ve patladı.

Piyasanın volatiliteden arınması sebebiyle kurumsal yatıırmcıların piyasaya olan ilgisinin arttığına dikkat çeken Nikolaos Panigirtzoglou’a gore Blokchain teknolojisi daha ön planda. Nikolaos Panigirtzoglou regülatörlerin kripto paraları anlamalarının vakit alacağını bu yüzden de Bitcoin’in yükselişinin geciktiğini belirtiyor.

Kripto para piyasasıyla Wall Street arasındaki bağ her geçen gün karmaşık bir duruma gelmeye devam ediyor. Kimi vakit Wall Street’in Bitcoin’e ve kripto paralara yatırım yapacağı haberleri gündeme düşse de kimi zamanda Wall Street boğalarının Bitcoin eleştirilerine tanıklık ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.