Winklevoss Kardeşler Blockchain Patenti Aldı

1 milyar dolarlık Bitcoin yatırımı sahibi olan Winklevoss Kardeşler son dönemde yeni bir patent daha aldılar. Winklevoss Kardeşlerin almış olduğu yeni patentin Blockchain sistemi üstüne olduğu bilgisi paylaşıldı. ABD‘de meydana getirilen patent başvurusunun derhal peşinden Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşler izahat yapmazken, sistemin üyelerden geçer not almış olduğu ve patentin güvenli ödeme yapmak, daha süratli para transferi yapmak üstüne olduğu bilgisi paylaşıldı.

Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşlerin almış olduğu bu patent ile ilgili başvuruda ”Bu sistem, bilgisayarların güvenlik teknolojisini geliştirecektir. Şimdiye kadar tüm bu bilgisayar sistemleri hep saldırılara karşı dayanıksız olarak bilinmiştir. Bu sebeple de böylesi bir sistemin geliştirilmesi, sektördeki mühim açıklardan birini kapatacaktır.” ifadelerinin kullanıldığı açıklandı.

1 Milyar Dolar Servete Sahipler

Feysbuk’a karşı açtıkları davayı kazanmalarının peşinden kazandıkları tüm parayı Bitcoin düşük seviyede iken BTC’ye yatıran kardeşler, buradan milyarlarca dolar para kazandılar. Kazandıkları paraları lüks yaşamlarına harcamakla beraber her istediklerini elde eden 2 kardeşin hiçbir süre birbirinden ayrılmaması da ABD basını başta olmak suretiyle tüm dünyada dikkat çekmekte.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.