Yapay Zeka En İyi Yatırım Getirisi İçin Merkezsiz Kripto Para Borsalarıyla Vites Arttırıyor

Kripto para etken alım satım işlemlerinin Blockchain endüstrisinin organik genişlemesinin temel itici gücü bulunduğunu düşünürsek, bu kripto para alım satım platformlarının günlük 100.000’den fazla kullanıcıya ve işlem hacminin 50 milyar dolara yükselmesi pek de şaşırtıcı gelmiyor. Bununla beraber, 2019 yılı süresince, borsa işlem hacimlerinin sektöre yeni başlayanların kullanımı için oldukca karmaşık hale gelmesi ve piyasanın kendi içinde oldukca değişken olması sebebiyle hafifçe durgunlaştığı görülüyor. Netice olarak, başarı göstermiş yatırımcılar daha tertipli bir çözüm üstünde duruyor.
– algoritmik tecim.

Kripto para borsaları finans bloğundaki yeni çocuksa, kesinlikle MeterQubes onun elçisidir. MeterQubes, sağlam bir Blockchain protokolü üstüne inşa edilmiş, geniş bir işlem çiftleri, güvenli ekosistem ve kendi kendine öğrenen suni zeka (AI) tarafınca desteklenen gerçek zamanlı bir eşleştirme sistemi elde eden, son teknoloji bir merkezi olmayan kripto para borsası olarak öne çıkıyor. Kripto para alım satım yazılımı, yatırımcılarına aradıkları avantajları sağlıyor.
MeterQubes tamamen merkezi olmayan yapıda inşa edilmiş Suni Zeka (AI)  destekli alım satım şansı. Suni Zeka destekli alım satım aracıyla (algoritmalar) el ele olan bu yenilikçi merkezsiz sistem, yatırımcıların söz mevzusu kripto para biriminin fiyatını çeşitli tahmin yöntemlerini kullanarak öngörmelerine destek oluyor.

Derin Öğrenme (Deep Learning) Algoritmasına Dayalı Tahmin

Volatiliteye karşı çıkmak amacıyla MeterQubes, Veri madenciliği (Data Mining) ve Pattern Tanıma’yı (Pattern Recognition) kullanarak karmaşık kararlara ulaşabilen Suni Sinir Ağları’na (Neural Networks) dayanan bir tahmin modeli geliştirdi. Piyasa tahminlerini her dakika yükseltmek için geçerli olan kripto para borsalarını dakika dakika çözümleme edebilirler. Ortaya çıkan analizin sonuçlarının kesinliği, çözümleme edilen verinin miktarı ve kalitesi benzer biçimde birçok değişkene bağlıdır.

Suni Zeka (AI) Destekli Alım Satım: Tahmin + Duygusal çözümleme + Derin öğrenme algoritması

Suni Zeka (AI) destekli alım satım işlemleri, yatırımcıların yatırımlarının uzun / kısa vadede haber analizlerini, toplumsal medya paylaşımlarını ve yargı sürmekte olan yükseliş yada düşüş emarelerini kestirmek için dikkate kıymet sinyaller üreterek avantaj kazanmalarına destek olan AI destekli bir teknolojidir. MeterQubes, verileri bu kaynaklardan toplayan ve kullananların daha iyi işlem kararları almasına yarar elde eden otomatik bir işlem çerçevesi oluşturdu. MeterQubes’ün misyonu, yeni dijital ekonomiyle ilgilenen her insana, kripto para piyasasındaki fırsatları çözümleme etmek ve değerlendirmek için lüzumlu araçları sağlamaktır. Yeni başlayanlar ve gelişmiş yatırımcıların pazarda avantaj kazanmasını elde eden ve yatırımcılara pazar dinamikleri ve eğilimlerini daha iyi anlayabilmelerini elde eden en gelişmiş kişisel öğrenme algoritmalarını geliştirdik. Makine öğrenimi (Machine Learning ) mevzusundaki uzmanlığımız yardımıyla, yatırımcıların gelecek için daha iyi yatırım kararları almalarını sağlıyoruz.

Rekabet avantajımız, dijital para borsalarının iyi mi emek vermesi gerektiğine dair temel görüşümüze dayanıyor. Böylece, 3 ana ayağa odaklanıyoruz:

– Merkezsizleşme (Süratli işlemler, Şeffaflık, Değiştirilemezlik, Güvenlik, Anonimlik, nezaret dışı ortam, vb.)
– Likidite
– Makine öğrenimi

MeterQubes Merkezsiz Borsası

MeterQubes, sağlam bir Blockchain protokolü üstüne inşa edilen, kullanıcılarına geniş ölçekte işlem çiftleri, güvenli ekosistem ve kendi kendine öğrenen suni zeka (AI) ile desteklenen gerçek zamanlı bir eşleştirme sistemi sunan, son teknoloji bir merkezsiz kripto para borsasıdır. Mevcut dijital piyasanın ışığında, MeterQubes’e olan talep artmaya devam ediyor. Gelişmiş borsa mimarimizle, kripto para yatırımcılarının çoğunluğunun arzu etmiş olduğu likidite ve hacme ulaşmayı hedefliyoruz.

Meterqubes’in ICO’sunun 8 Eylül’de önde gelen kripto borsalarından birinde başlaması öngörülüyor – Coinsbit Exchange

– Proje, ekip, vizyon ve teknik incelemeyle ilgili ICO derecelendirmeleri hakkında daha çok data için, lütfen www.meterqubes.io adresini ziyaret edin.
– IEO’ya kaydolmak yada proje hakkında daha detaylı data almak için lütfen aşağıdaki Coinsbit Exchange bağlantısını ziyaret edin.

Coinbilgi.net yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıplardan görevli değildir. Coinbilgi.net, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların itina göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için [email protected]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.