Yatırımlarını Koruyanlar Kar Ediyor, Satanlar Zarar

Yatırımlarını tutanların ve derhal satış yapmayanların kar elde ettikleri ve kripto para sahibi olarak yatırdıkları tutarın daha fazlasını elde edebildikleri yeni yatırımcılar tarafınca pek bilinmeyen bir detay. Yatırımcılar kripto paralara yatırım yapar yapmaz kar elde edebilecek olduklarını düşünerek hareket ederken, yatırım yaparken dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan bazı mevzulara ise dikkat etmeyerek ve data sahibi olmayarak giriş yaptıklarından dolayı kar elde edemeden piyasadan çekilmek zorunda kalabiliyorlar.

Bazı yatırım icra eden kişiler ise haiz oldukları kripto paraların satışını yapmayarak mevcut durumlarını koruyor ve bu sayede elde ettikleri kar oranları öteki erken satış icra eden yatırımcılara oranla fazlaca daha çok karlı netice alabiliyorlar.

Mevcut Durum Orta Düzey

Mevcut kripto para piyasasının durumu tüm kripto paralar için orta düzeyde görünüyor. Yatırımlar artmasına karşın fiyatın artmaması ve beklentilerin devamlı olarak artış göstermesine oranla alım ve satım rakamlarının değişik olmasının tesiri ile yatırımcıların bir süre daha sabretmesi ve eğer ki haiz oldukları kripto paraları tutmayı başarırlar ise kar elde etmelerinin önünde engel olmadığına dair birçok gelişme piyasada mevcut durumda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.