Yeni Kripto Para Borsası Açıldı: Bitexmar

Kripto para borsaları son dönemde en fazla kullanılan siteler-borsalardan yalnız birisi. Bitcoin borsaları ise her yıl daha çok ilgi görüyor. Bugün basında gösterilen haberlere nazaran Bitexmar adlı yeni bir kripto para borsasının hizmete girmiş olduğu, bu borsanın öteki borsalara oranla daha çok itimat, daha çok süratli hizmet ve daha çok ülkede destek verdiği açıklandı.

Bitexmar açıklamasına nazaran kripto para borsası olarak hizmet sunmaya başladıkları ve daha güvenilir, günlük milyonlarca dolarlık işlem hacmine haiz oldukları ifade edildi. Kullananların yatırımlarının güvenle sistem üstünden Google’ın parola ve gizyazı koruma servisi ile korunabildiği açıklandı.

Bitexmar Borsası Türkiye’Den Kullanılabiliyor

Bitexmar borsası Türkiye’den de yatırımcıların kullanabilecek oldukları borsalar içinde gözüküyor. Türkiye’nin kripto paralara olan üst düzey ilgisi hesaba katıldığında, borsa sitesi üstünden yapılacak olan her türlü alım, satım ve öteki işlemlerin güvenli olmasına dikkat etmek en fazla ehemmiyet taşıyan mevzu olarak bilinmekte. Bitexmar borsası ile ilgili gelecekte neler olacak göreceğiz.

Haber içeriğimiz borsa ile ilgili meydana getirecek olduğumuz araştırmalar sonrasında güncellenebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.