Zengin Yatırımcıdan Bitcoin Hakkında Önemli Açıklamalar

Earlybird yatırımcısı Ravi Kurani, İstanbul’da gerçekleşen Blockchain Venture Summit’te konuştu. Blockchain teknolojisini kendisinin fazlası ile iyi gördüğünü ve her alanda kullanılabilecek bir teknoloji bulunduğunu ifade ederek sözlerine devam eden Earlybird yatırımcısı Ravi Kurani, bu mevzuda kendisininde bu alanda yaşanmış olan gelişimleri dikkatle izlediğini belirtti.

Bitcoin ile ilgili olarak gelecek yıllarda bankaları oldukça daha çok geride bırakarak bankaları dönem dışı bırakabilecek güçte bir kripto para birimi bulunduğunu iddia eden Kurani, bununla ilgili olarak Bitcoin yatırımcılarının gelecekte oldukça daha çok kar elde edecek olduklarını iddia etti.

Bitcoin Düşüyor, Yatırımcılar İddialı

Bitcoin’de yaşanmış olan düşüşlere karşın dev yatırımcılar kripto paralarda yaşanmış olan bu düşüşün kalıcı olmadığını ve geçici bir durum bulunduğunu ifade ederek, bununla ilgili kendilerinin ciddi oranda yatırımları bulunduklarını belirtiyor. Türkiye’de gene benzer şekilde kripto para yatırımcıları yatırımlarının gelecekte oldukça daha çok artacak bulunduğunu düşünürken, bazı yatırımcılar ise yatırımlarını şimdiden yaşanmış olan en küçük düşüşte geri çekerek kripto paraları ”güvenilmez” olarak nitelendiriyor. Kurani’ye nazaran ise Bitcoin için net bir fiyat vermek zor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.