Zengin Yatırımcılar Milyonları Kazandı

”para parayı çeker” sözünü boşuna ve gereksiz olarak söylememişler. Bugün oldukca parası olan bir şahıs tek bir gecelik faiz ile binlerce dolar kazanma şansına haiz iken, alt gelir grubunda olan fukara vatandaşlar ise faizin, kazancın ve yatırımın durumundan maalesef ki haberdar dahi değil. Durum bu olunca azca oranda para yatıran Bitcoin yatırımcıları bin dolarlık düşüş ve yükselişlerde kazanç sahibi olamazken, milyonlarca dolar yatırımı bulunan birçok varlıklı yatırımcının ise tek bigün içinde binlerce dolarlık ek kazanç elde edebildikleri ve bunu Bitcoin ile yapabildiklerini duymak ve görmek fazlası ile düşündürücü.

Bitcoin sahibi olan milyoner yatırımcılar elde ettikleri paraları ve kar durumunu ek olarak hesaplarında değerlendirirken, bazı Bitcoin milyoneri yatırımcıların ise değişik kripto paraları da bünyelerine eklemek için altkoinlere yaptıkları yatırımlar mevcut durumda.

Oldukca Yatıran Oldukca Kazanıyor

Bitcoin’e ne kadar fazla oranda yatırım yapılır ise bu kadar fazla kazanç mevcut olabiliyor. Milyoner yatırımcılar ise milyonlarca dolarlık Bitcoin sahibi oldukları göz önüne alındığında yatırımlarının fazla olmasının tesiri ile basit azca para yatıran yatırımcı kişilere oranla oldukca daha yüksek oranlarda gelir elde edebiliyorlar.

Mevcut yatırımları azca olanlar alım ve satım işlemlerinden oldukca fazla kazanç sahibi olamazken, fazla yatırımı olanlar ise 500 dolarlık artışta dahi binlerce dolar kar elde edebiliyor ve ”kazanamıyorum” sözünün doğru olmadığını ispatlıyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.